Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Matura Focus 3. Podr

Szkoła to zmora wielu z nas, jednakowoż dla niektórych jest ...